30 kw. -

Twój pupil zasłużył na to, co najlepsze, wybierz dla niego dobry żwirek do kuwetki

W przypadku posiadania kota, bardzo ważne jest utrzymanie warunków higienicznych w kuwetce i jej pobliżu. Większość kotów żyjących w miastach nie wychodzi na zewnątrz, co oznacza, że swoje potrzeby fizjologiczne musi załatwiać do kuwetki, a obowiązkiem człowieka staje się zachowanie tego miejsca w świeżości. Pomocne przy podobnej czynności stają się żwirki do kuwety.
Read More
20 cze -

Jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości zamieścić w swoim mieszkaniu kota – powinieneś zaczerpnąć trochę informacji i wskazówek na temat regół posiadania zwierząt w domu.

W brew różnym przeświadczeniom, posiadanie kota w mieszkaniu nie jest takie łatwe i jasne. Choć te zwierzęta są zazwyczaj przyjaźnie ustosunkowane do swoich panów, lokatorów i zupełnie obcego towarzystwa, gości – potrzebują rzetelnej i stosownej troski oraz przywilejów. W zależności od tego, czy kot będzie mieszkaniową atrakcją rodzinną bez wychodzenia na zewnątrz, czy typowo podwórkowym wędrowcą – posiadanie kota wiąże się z kilkoma zobowiązaniami.
Read More
25 cze -

Doskonała kuweta dla kotka

Nie jest nigdy za prosto dogodzić kotu bez względu na ich gatunek, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, psy, myszy czy szczury, potrzebują bowiem sporo troski od strony ich właścicieli. Skupiając się jednak na kotach, najlepiej będzie chwilę zastanowić się nad tym, jak zadbać o te zwierzęta. Czy warto kupować w sieci, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w żwirek dla kota, a może nabywać odmienne akcesoria?
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa