23 Wrz -

Wypróbuj najlepsze pomysły na relaks i odpoczynek

Im więcej godzin jesteśmy w tej samej pozie, zwłaszcza jeżeli jest to poza siedząca, tym na pewno bardziej wyczuwa to nasz kręgosłup. Mięśnie są zbite, kręgosłup jest obolały, a co się z tym wiąże mrowią nam również nogi i ręce. Jednak na szczęście jest kilka możliwości na to, byśmy mogli sobie poradzić z tą niewygodą. Możemy zapisać się na gimnastykę, albo samodzielnie ćwiczyć w domu odpowiednie ćwiczenia rozluźniające, ale także chociaż od czasu do czasu możemy się umówić na masaż.
Read More
15 Cze -

Suplement dietki Feminost – czyli, jak po dowiadywać się, czy jakaś rzecz działa?

Dla jakich osób jest przeznaczony suplement dietki o nazewnictwie Feminost? Na co w ogóle się go zażywa – jaki jest cel jego stosowania? Co istnieje w jego składzie, pod jaką postacią ukazuje się oraz jak dużo może kosztować? Jak można łatwo upewnić się, że ów suplement ogólnie działa? To wszystko i jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemiku odnajdziesz w środku naszego nowego – świeżo napisanego – felietoniku!
Read More
13 Wrz -

Zwyrodnienie stawów – jak zapobiegać i leczyć tą niewygodną dolegliwość?

Choroba zwana zwyrodnieniem stawów jest niezmiernie dokuczliwa i znacząco minimalizuje funkcje ruchowe chorego. Zapewne z tej przyczyny chory otrzymuje orzeczenie o inwalidztwie.
Nieprawidłowość degeneracji oraz syntezy chrząstki stawu może mieć przyczyny biologiczne albo pochodzenia mechanicznego. Według danych statystycznych, w Polsce choruje na ową przypadłość ok. 2 miliony* osób.Choroba dotyczy najczęściej stawów kręgosłupa, biodrowych i kolanowych.
Read More