13 Cze -

Zwyrodnienie stawów – jak zapobiegać i leczyć tą niewygodną dolegliwość?

Przypadłość kliniczna zwana zwyrodnieniem stawów to niezwykle dokuczliwa i znacznie minimalizuje funkcję ruchową chorego. Zapewne z tej przyczyny osoba chora otrzymuje orzeczenie o inwalidztwie.
Aberracja degeneracji i syntezy chrząstki stawowej ma przyczyny biologiczne i mechaniczne. Zgodni z danymi statystycznymi, w naszym kraju cierpi na niniejszą przypadłość blisko 2 miliony* osób.Choroba dotyczy przeważnie stawów kręgosłupa, biodrowego i kolanowego.
Read More
5 Cze -

Suplement dietki Feminost – czyli, jak po dowiadywać się, czy jakaś rzecz działa?

Dla kogo jest przeznaczony suplement diety o nazwie Feminost? Po co ogólnie się go bierze – jaki jest cel jego stosowania? Co istnieje w jego składzie, pod jaką formą ukazuje się oraz ile może kosztować? W jaki sposób można łatwo upewnić się, iż wspomniany suplement ogólnie działa? To wszyściutko oraz jeszcze więcej bez najbardziej małego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowego – świeżo napisanego – felietoniku!
Read More
15 Gru -

Wypróbuj najlepsze pomysły na relaks i odpoczynek

Im więcej czasu spędzamy w jednej pozie, szczególnie kiedy jest to poza siedząca, tym bez wątpienia bardziej odczuwa to nasze ciało. Mięśnie są spięte, kręgosłup jest skostniały, a co się z tym wiąże drętwieją nam też nogi oraz ręce. Jednak na szczęście jest kilka możliwości na to, abyśmy mieli szansę sobie zaradzić z tą niewygodą. Możemy zapisać się na pływalnię, lub samodzielnie ćwiczyć w domu odpowiednie ćwiczenia rozluźniające, lecz też choć czasem możemy się umówić na masaż.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa