17 maj -

Już w tej chwili zaopatrz się w elementarne akcesoria do soczewek kontaktowych! Konieczny będzie na bank płyn i pojemnik!

Ówcześnie bardzo dużo osób ma problemy ze wzrokiem. Długie godziny przez laptopem, sporo rozwiązywanych zadań domowych , a także wertowanie gazet przy sztucznym świetle, to tylko niektóre przyczyny, które skutkują pogarszaniem się wzroku.Osoby w starszym wieku często mają szkopuły z widzeniem na niewielką odległość, to znaczy że borykają się oni z dalekowzrocznością. Tego typu kłopoty pojawiają się dopiero po 40 roku życia, zatem dzieci nie muszą się tym martwić.
Read More
10 maj -

Chcesz zaszaleć? Zdecyduj się na soczewki, które zmieniają zabarwienie tęczówki!

Współcześnie zdecydowanie więcej osób ma szkopuły ze wzrokiem. Jest to podyktowane głównie czytaniem przy sztucznym świetle oraz korzystaniem z notebooka przez długie godzin. Jeżeli wydaje Ci się, iż od jakiegoś czasu słabiej widzisz, sceny się rozmazują i nie możesz wyczytać tego co jest napisane na różnych bilbordach, to znak że jak najszybciej winnaś się wybrać do okulisty.
Read More
25 mar -

Wraz z nami starzeją się nasze oczy – najnowocześniejsze sposoby leczenia, z dobrym skutkiem hamują pogarszanie się wzroku

Swoją doskonałość zmysł wzroku ma w wieku 20 lat. Pozostałe schorzenia nabywamy poprzez oddziaływanie środowiska zewnętrznego. Zalążki starczowzroczności, tzn. pogorszenia ostrości postrzegania poprzez stwardnienie siatkówki, pojawiają się po 40 roku życia. Wiele chorób oczu można już zaklasyfikować do cywilizacyjnych, bardzo często wiążą się z trybem życia, jaki prowadzimy.
Read More
25 lut -

Nie lekceważmy swojego zdrowia

Dosyć często dzieje się tak, że dopóki ból, który czujemy w naszym ciele jest do wytrzymania, dopóki jesteśmy w stanie funkcjonować, przy pomocy większej lub mniejszej dawki leków, to staramy się omijać lekarza. Jednak prawda jest taka, iż im dłużej unikamy reakcji na sygnały wysyłane przez nasz organizm, tym gorsze i mocniej nieodwracalne skutki mają szansę okazać się później, a co się z tym wiąże, tym bardziej ma szansę okazać się utrudnione nasze funkcjonowanie za kilka lat.
Read More
3 mar -

W jaki sposób funkcjonuje psychoterapia par Kraków ma szansę nam pokazać

Czasem dzieje się tak, że przez lata gromadzą się wzajemne żale, które powodują, że jakaś para nie jest już w stanie razem żyć. Jeżeli nie chce się ona rozchodzić, to ciągle może poszukać wsparcia u eksperta, który dopomoże rozwiązać wszelkie te problemu.
W jaki sposób funkcjonuje psychoterapia par Kraków z pewnością wyjaśni
Gdy w naszym związku rozpoczyna być coś niedobrego, to jak najprędzej musimy szukać pomocy u eksperta.
Read More
28 sty -

W jakim miejscu polecane jest wykonać badania oczu?

Obecnie nasze zdrowie narażone jest na wpływ ogromnej liczby nieprzyjaznych czynników. Zanieczyszczenia powietrza, jedzenie wypełnione niezdrowymi składnikami czy także zbyt częste korzystanie z różnych urządzeń są w stanie wywołać mnóstwo schorzeń. Często nie dbamy o takie zagrożenia, które jednak w późniejszym okresie czasu dają o sobie znać.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa