13 maj -

Jak dobrać akcesoria do młodzieżowego pokoju?

Każda osoba w wieku nastoletnim pragnie przeżywać świat jako indywidualny byt. Próbuje odnaleźć siebie i je wydobywać na zewnątrz przez pryzmat wszystkich życiowych aspektów. Młodzież chce mieć możliwość wyrażenia siebie przez liczne pryzmaty. Najczęściej młody człowiek chce wyrazić własną oryginalność przez to, co nosi. Ubiera ubrania, które wzmacniają jego charakter i to, czym się pasjonuje.
Read More
17 gru -

Jak urządzić funkcjonalny i piękny pokój dla dwójki dzieci

Urządzanie pokoju dla dziecka, to z pewnością mała rewolucja w domu. Gdy dziecko dorasta zaczyna potrzebować więcej swojej przestrzeni. W domu pojawia się coraz więcej książeczek i zabawek, które zamiast walać się po kątach, powinny znaleźć swoje miejsce.Maluch, który ma swój pokój, chętniej bawi się samodzielnie i uczy utrzymania porządku.
Read More
31 lip -

Oczekujesz potomka – przygotuj się!

Osoby spodziewające się dziecka muszą właściwie się przygotować na jego przyjęcie. Muszą sobie poradzić z wieloma kwestiami, zarówno związanymi z reorganizacją mieszkania jak i z zakupami no i oczywiście ważne, aby w tym gąszczu spraw nie uciekła radość z oczekiwania na potomka. By się w tym wszystkim nie pogubić warto zrobić listę i przez cały czas |ciąży spokojnie i systematycznie wykreślać z niej następne punkty.
Read More

Tematyka

    • Brak kategorii

Nowe

Archiwa