25 Kwi -

Jak urządzić funkcjonalny i piękny pokój dla dwójki dzieci

Trzeba wykazać się nie lada kreatywnością, żeby dobrze urządzić pokój dla rodzeństwa. Gdy dziecko dorasta zaczyna potrzebować więcej swojej przestrzeni. W mieszkaniu wszystkie dziecięce zabawki powinny znaleźć swoje miejsce, zamiast plątać się pod nogami domowników.Dziecko, które posiada swój pokój, chętniej bawi się samodzielnie i uczy utrzymania porządku.
Read More
11 Lut -

Jak dobrać akcesoria do młodzieżowego pokoju?

Każda osoba w wieku nastoletnim chce żyć po swojemu. Próbuje odnaleźć siebie i je wydobywać na zewnątrz przez pryzmat wszelkich życiowych aspektów. Młodzież pragnie móc określenia siebie poprzez liczne pryzmaty. W znacznym stopniu nastolatek pragnie podkreślić własną oryginalność przez to, co ma na sobie. Wybiera ubrania, które podkreślają jego osobowość i to, czym się pasjonuje.
Read More
13 Wrz -

Oczekujesz potomka – przygotuj się!

Pary oczekujące na narodziny maluszka powinny właściwie się przygotować na jego przyjęcie. Będą musiały sobie dać radę z wieloma sprawami, zarówno powiązanymi z przeorganizowaniem mieszkania jak i z zakupami no i naturalnie bardzo istotne, by w tym natłoku nie umknęła radość z oczekiwania na potomka. By się w tym wszystkim nie zgubić warto spisać listę i przez cały okres |ciąży spokojnie i systematycznie wykreślać z niej kolejne pozycje.
Read More