1 mar -

Czego dzieci mogą nauczyć się w przedszkolu i na co uważać kiedy dziecko siedzi przy komputerze?

Obecnie wychowywanie dzieci jest bardzo wielkim wyzwaniem. W zdobywaniu wiedzy dziś wielką funkcję pełnią aplikacje komputerowe. Rodzice chcą, żeby chwile spędzone przy laptopie przez ich dzieciaki były dobrze wykorzystane, a zabawa aby była bezpieczna.
Żeby dziecko spędzało rozsądnie czas przy laptopie, trzeba dobrać gry we właściwym przedziale wiekowym.
Read More
8 sty -

W tym momencie refundacja in vitro jest dostępna

Są świetne sposoby walki z bezdzietnością

Jeszcze kilka lat temu, kiedy u jakiejś pary orzeczono bezdzietność, to właściwie jedyną okazją na to, by miała ona potomstwo okazywała się adopcja. Obecnie nowoczesne metody medyczne pozwalają na wykonywanie trudnych badań i zabiegów, które sprawiają, że biorąc komórkę jajową oraz plemniki, czasami od jednej osoby z pary, a od czasu do czasu zupełnie od nieznanych osób, mamy możliwość zapłodnienia, dzięki któremu nawet z biologicznego punktu postrzegania, bezpłodna kobieta może urodzić potomstwo.

Read More
6 sie -

Jak można z powodzeniem leczyć niepłodność u kobiet i mężczyzn?

Większość osób w związkach pragnie mieć dziecko. Niestety czasami bywa w życiu tak, że nawet najbardziej usilne próby są nieskuteczne. W wielu przypadkach kłopotem jest niepłodność. Na szczęście współcześnie można starać się walczyć z tego typu problemami. Jeśli więc obawiamy się u siebie niepłodności, najważniejszym krokiem będzie przede wszystkim konsultacja z lekarzem specjalistą.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa