21 maj -

Internetowy sklep twojego zwierzaka

Nowoczesne technologie sprawiają, że wiele czynności staje się wygodne i banalne. Wiele rzeczy można kupić, nie wychylając za próg czterech kątów. W cyberprzestrzeni funkcjonują już sklepy praktycznie z każdej możliwej branży. Znajdziesz tu więc sklep z obrazami, hurtownię mebli, ofertę renomowanego producenta smakowitych win z słonecznej Francji itd.. I nie tylko ty możesz skorzystać na błyskawicznych sprawunkach z dostawą do mieszkania, lecz także twój włochaty pupil. Teraz nawet psy posiadają swój sklep zoologiczny w sieci!
Read More
2 kw. -

Jakim sposobem zadbać o swojego psa?

W naszych mieszkaniach często znajdują się zwierzęta. W praktyce bowiem w wielu przypadkach okazuje się, że wielu z nas nie jest w stanie odpowiednio funkcjonować bez obecności zwierząt. Ich fakt bycia niejednokrotne jest dla nas bardzo znaczący, bowiem w szeregu przypadków zwierzęta traktowanie są tak samo jak inni lokatorowie. Jako odpowiedzialni hodowcy niezmiernie wielokrotnie zmuszeni jesteśmy także do zapewnienia im najlepszych warunków. Na szczęście w dniu dzisiejszym w sklepach zoologicznych możemy spotkać wybitnie duży wybór wszelkich akcesoriów dla naszych zwierząt.
Read More
20 lis -

Jakimi cechami charakteryzują się rasowe psy tibetan mastiff?

Nieprostą w hodowli rasą jest zdaniem wielu specjalistów właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy wywierają wrażenie swoim sprytem i wyjątkową urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym zakresie specjalistów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie czy nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do dzisiaj rasa ta cieszy się rosnącym ciągle zainteresowaniem.
Read More
28 maj -

Bez zwierzaka w domu jest pusto

Mieszkanie bez zwierząt wydaje się puste, brakuje w nim duszy. Dom bez psiaka lub kociaka nie ma w sobie życzliwej nastrojowości, nie ma zwierzęcego pierwiastka, który przecież wszyscy nosimy w sobie, nie ma także bezmiernego przywiązania (szczególnie psiaki, choć kociarze powinni się na to nie zgodzić). Zanim jednakowoż zadecydujemy, iż jednak chcemy mieć zwierzę pamiętajmy, żeby wybrać dobrze. Kotek a może piesek? Jaka rasa? To wszystko należy szczegółowo przemyśleć.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa