25 Cze -

Czym różni się psycholog od psychoterapeuta

W dwudziestym pierwszym wieku ogrom trudności ze sprawami osobistymi mogą pomóc rozwiązywać wykwalifikowani specjaliści. Każdy nieraz przechodzi rozmaite kłopoty w swoim życiu, z którymi sam nie daje sobie rady. Rozmaite trudności psychologiczne związane z karierą zawodową czy związkiem. Takie kwestie nie muszą być mimo to od razu powodem do paniki. Gabinet psychologiczny Warszawa, to miejsce, które stanowczo warto odwiedzić poszukując sprawdzonej pomocy.

Read More
2 Mar -

Jak uporać się z problemami małżeńskimi?

Nawet bardzo zgrane małżeństwo złożone z osób które faktycznie dobrze się rozumieją i najzwyczajniej pasują do siebie może być od czasu do czasu narażone na najróżniejsze problemy. Przecież po wielu latach spędzonych razem może dojść do pozornie małych nieporozumień, które nierzadko prowadzą do naprawdę poważnych już kryzysów – niestety, bardzo często jest to przyczyną rozpadów całych małżeństw w Polsce.
Read More
2 Paź -

Jak styl życia determinuje naszą psychikę oraz charakter i czy istnieje doskonała metoda na odstresowanie się

Życie w teraźniejszych czasach bywa trudne i łatwe równocześnie. Z jednej strony pojawiło się w sprzedaży wiele towarów, bez których już nie wyobrażamy sobie powszedniego życia, np. telefon komórkowy. A z drugiej, globalizacja pociąga za sobą rezultaty, o których wolelibyśmy czasem nawet nie wspominać. Otóż stres, cały czas towarzyszący pracownikom dużych korporacji, jest w stanie zrujnować karierę niejednego dyrektora. Dlatego kładzie się duży nacisk na popularyzowanie zdrowego trybu życia, do którego wlicza się czasami także wizytę u psychologa.
Read More
7 Cze -

Co robić, aby być dużo radośniejszym człowiekiem?

Czy ludzie są w dzisiejszych czasach szczęśliwi? Cóż raczej tak – no tak przynajmniej pokazują oficjalne dane, badania. Oczywiście są narody, w których poziom szczęścia jest o wiele powyżej średniej, lecz są także narody wielkich smutasów. Chociaż gdy człowiek wygląda jak smutny, nie we wszystkich przypadkach jest nieszczęśliwy! Jak jest z naszym narodem? Wbrew stereotypom Polacy nie są takim narodem, który jest pozbawiony szczęścia. Chodzi oczywiście o masę. Bo wiadomo, że z jednostkami jest zgoła odmiennie. Co w takim razie można polecić osobom, które chciałyby nareszcie wydostać się z wielkiego dołka psychicznego? Warto na pewno odwiedzić gabinet psychoterapii kraków, choć akurat o tym później.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa