2 kw. -

Dbajmy o swojego czworonoga

Starsi ludzie, z pewnością uczyliby nas, iż pies ma możliwość jeść idealnie to co właściciel, że dawniej jadł to co zostało z obiadu oraz nic mu nie było, a co się z tym wiąże, funkcjonował przez dużo długich lat. Mimo wszystko prawda jest taka, iż odpowiednie odżywianie naszego czworonoga jest niesamowicie istotne, gdyż to jak oraz co je, ma spory wpływ na to, w jaki sposób działają jego stawy, jak działa jego układ pokarmowy, lecz również i jak prezentuje się jego sierść i zęby.
Read More
2 kw. -

Pielęgnacja psa

Opieka nad psem jest dla właściciela nieraz nie łatwą czynnością. Regularne dbanie o pupila służy nie tylko urodzie, lecz także ochronie zdrowia i higieny. Do pielęgnacji podstawą jest grzebień, szczotki i szampony dla psów, ale by dobrze zadbać o swojego pupila, należy dobrać ją do jego sierści. Gdy brud i brzydkie zapachy trzymają się naszego psa, kąpiel staje się koniecznością.
Read More
20 lis -

Jakimi cechami charakteryzują się rasowe psy tibetan mastiff?

Nieprostą w hodowli rasą jest zdaniem wielu specjalistów właśnie tibetan mastiff. Te rasowe psy wywierają wrażenie swoim sprytem i wyjątkową urodą. Określona hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym zakresie specjalistów zachęca potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie czy nepalskie linie krwi mastiffów przyjechały do nas bardzo dawno, a do dzisiaj rasa ta cieszy się rosnącym ciągle zainteresowaniem.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa