6 sty -

Czerwona herbata – co warto wiedzieć

Czerwona herbata, chociaż znana w Polsce jak również Europie od relatywnie niedawna, teraz o wiele zyskuje na popularności. Rosnąca w Yunnan, jest obecna w junnańskiej tradycyjnej kuchni od setek lat. Jej liczne zalety dietetyczne są w dzisiejszych czasach potwierdzone przez wielu naukowców w ciężkich międzynarodowych publikacjach.
Read More
29 kw. -

Szukając w sieci porad można dowiedzieć się jakim sposobem zrobić piwo

Piwo, jest to trunek, jaki opiera się na kilku podstawowych składnikach. Wlicza się do nich szczególnie chmiel, jęczmień albo inną odmianę zboża, woda oraz sporo dodatków, jakie w dużym zakresie wpływają na smak piwka. Jest ono w kilka krajach związane z rozmaitą przeszłością i tradycją, a wywodzi się ono z Niemiec, gdzie rokrocznie obchodzi się święto piwa.
Read More
11 sie -

Kawa i herbata – dlaczego te napoje charakteryzują się dzisiaj tak dużym zainteresowaniem?

Kawa i herbata to zdecydowanie dwa najbardziej popularne w Polsce napoje. Nie ma chyba osoby, która nie znałaby ich smaku i nie posiadała swojego ulubieńca w tej kategorii. Na rynku oferowane są różne rodzaje kaw oraz herbat, wobec tego każdy ma możliwość odszukania odpowiedniego dla siebie artykułu. Które herbaty są najbardziej rozpoznawalne? Głównie, zielona herbata, znana z własnych zdrowotnych właściwości.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa