14 maj -

Dobry sposób na walkę z depresją sezonową

Za oknem szaro i ponuro… Zbliża się jesień. Chmury spowiły niebo, a dni stają się coraz krótsze. „ Jestem w melancholijnym nastroju” – wmawiamy sobie. Wracamy pamięcią do tego co było, smucimy się jakoś bardziej niż do tej pory, częściej robimy się senni i zmęczeni. Złości nas każda najmniejsza rzecz, przygnębienie i pesymizm przeszkadzają cieszyć się życiem. Coraz mniej rzeczy sprawia nam radość, aż w końcu przestaje nam się wstawać z łóżka w ciemne i zimne poranki.
Read More
31 gru -

Możliwości dzisiejszej fototerapii

Wyjątkowo cenionym aktualnie rozwiązaniem dla osób, które cierpią na depresję czy czują, że mogłaby ona ich dotknąć jest pewna specyficzna metoda przeprowadzania terapii, to znaczy fototerapia. Ten sposób leczenia przynosi niesamowicie pozytywne, a co ważne, niezwykle owocne rezultaty przy próbie zwalczaniu różnorakich schorzeń. Światłolecznictwo znane jest nam nie od dziś, lecz specjaliści w tej dziedzinie stale szukają najskuteczniejszych metod leczenia i sięgają po stare możliwości.
Read More
5 sie -

W jaki sposób efektywnie walczyć z depresją?

Oczywiście nie jestem jakimś psychiatrą, więc wcale nie jest powiedziane, że jestem w stanie udzielić pomocy tym osobom, które chorują na poważną depresję. Czyli jeżeli przykładowo ciągle, praktycznie każdego dnia, na poważnie rozmyślasz o samobójstwie, musisz szukać szybkiej pomocy u fachowców, w żadnym razie nie powinieneś czerpać informacji z Sieci. Jednakże już np. depresja sezonowa jest sporo powszechniejsza, w sumie jest w stanie dopaść wszystkich. A trzeba mieć na uwadze, że Polska to nie Kreta, pogoda nierzadko uprzykrza nam życie. Choć w takiej Norwegii jest pod tym względem jeszcze gorzej.
Read More
28 kw. -

W pełni wyposażone akwarium najwyższej jakości

Wnętrze mieszkalne czy służbowe to często wizytówka jego posiadacza. Odzwierciedla ono fason oraz temperament, a też zapatrywania. Dlatego ludzie wkładają dużo wysiłku i pracy by stworzyć wnętrza twórcze i niepowtarzalne. Bardzo istotnym elementem każdego wnętrza, bez względu od jego stylu są jego akcesoria. To one są przysłowiowa kropką nad i, wykańczają całe dzieło. Muszą one być jednakże bezbłędnie dostosowane do globalnego temperamentu panującego w danym wnętrzu.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa