13 mar -

Organizujemy igrzyska szkolne

Obecnie w szkołach podstawowych dużą wagę przywiązuje się do współpracy rodzica ze szkołą. Może taka współpraca odbywać się z rozmaitą intensywnością; jakaś część rodziców własny kontakt ze szkołą dziecka ogranicza do pojawienia się 2 razy do roku na wywiadówce. Przyznajmy – zdecydowana większa część rodziców. Nie jest to jednakże nagana, a jedynie stwierdzenie faktu.
Read More
15 wrz -

Szkoła językowa we Wrocławiu

Dwudzieste stulecie było epoką potężnych zmian na globie. W ostatnich latach wieku pojawiła się globalizacja. Dzisiejszy świat, przynajmniej jego rozwinięta część, jest w zasięgu ręki dla jego obywateli. Szybko zacieśniające się relacje kulturalne, gospodarcze i polityczne oznaczają, że potrzebna stała się znajomość języków obcych. Dziś niełatwo dostać godziwie płatną pracę, jeżeli nie potrafi się komunikować chociaż w języku Szekspira, który przez dominację Anglii i Stanów Zjednoczonych stał się pierwszym językiem światowym.
Read More
5 mar -

Nauka języków obcych – włoski zdobywa popularność

Opanowanie języków obcych jest teraz postrzegana za jedną z zasadniczych zdolności. Może zapewnić nie tylko dobrą posadę, ale i pozwolić na kontakt z cudzoziemcami, znajomość innego języka to także zagłębienie się w obcej nam obyczajowości. Wielu chlebodawcówprzykłada dużą uwagę na to jaką ilość dana osoba zna języków i przede wszystkim na to jakie są to języki.
Read More
3 lis -

Maty edukacyjne powodują, że dziecko ma okazję się rozwijać!

Bardzo często sytuacja jest taka, że niby chcemy dbać o odpowiedni rozwój intelektualny własnego dziecka, lecz na dobrych intencjach to się wszystko kończy. Cóż, można śmiało powiedzieć, iż to częste. Ludzie są wyłącznie ludźmi, w sumie trudno oczekiwać, że bez solidnego wykształcenia oraz wiedzy w ogóle będziemy umieli spowodować, iż nasze dziecko będzie bardzo dobrze się rozwijało.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa