2 Kwi -

Maty edukacyjne powodują, że dziecko ma okazję się rozwijać!

Często rzeczywistość jest taka, że co prawda chcielibyśmy zadbać o odpowiedni rozwój intelektualny własnego dziecka, ale na dobrych intencjach to się kończy. Cóż, można w sumie powiedzieć, iż to częste. Ludzie są tylko ludźmi, w sumie ciężko oczekiwać, że bez solidnego wykształcenia i wiedzy w ogóle będziemy potrafili sprawić, iż nasze dziecko będzie bardzo dobrze się rozwijać.
Read More
27 Mar -

Szkoła językowa we Wrocławiu

XX wiek był okresem potężnych zmian na kuli ziemskiej. W ostatnich dekadach wieku pojawiła się globalizacja. Dzisiejszy świat, przynajmniej jego rozwinięta część, jest dostępny dla jego obywateli. Szybko zwiększające się kontakty kulturalne, ekonomiczne i polityczne sprawiły, że niezbędna stała się znajomość języków obcych. Obecnie niełatwo dostać godną posadę, jeżeli nie umie się rozmawiać chociażby w języku angielskim, który przez hegemonię Wielkiej Brytanii i USA stał się prawdziwym językiem globalnym.
Read More
13 Wrz -

Organizujemy igrzyska szkolne

Obecnie w szkołach podstawowych znaczną uwagę przywiązuje się do kooperacji rodziców ze szkołą. Może taka współpraca odbywać się z rozmaitą intensywnością; część rodziców własny kontakt ze szkołą ogranicza do pojawienia się 2 razy do roku na wywiadówce. Trzeba przyznać – zdecydowana większość rodziców. Nie jest to jednak nagana, a jedynie stwierdzenie faktu.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa