28 maj -

Czy pewna przyjemność niemowlaka jest droga?

Posiadanie dziecka to niewątpliwie niesłychanie duża odpowiedzialność. Jako młodzi rodzice po wielokroć pragniemy zapewnić mu najlepsze warunki wzrostu, skutkiem tego też obligatoryjnie musimy zaopatrzyć się jedynie w najlepszej jakości produkty. Bezpieczeństwo w trakcie zabaw to niewątpliwie priorytet, który obowiązkowo musi zostać przez nas osiągnięty. Praktyka pokazuje nam, że niestety w szeregu przypadków nie posiadamy odpowiedniej wiedzy na temat tego, w jaki sposób dokonać tego niezwykle wzniosłego założenia.
Read More
3 lis -

W jaki sposób powinna wyglądać skuteczna nauka przez zabawę oraz dlaczego warto ją stosować?

Chyba wszyscy rodzice pamiętają, że małe dzieci okazują się być czasami nieposłuszne i bardzo lubią korzystać ze sformułowania „nie bo nie”. Najbardziej niekorzystnym wyborem okazuje się być wtedy zmuszanie ich „na siłę” do czegokolwiek, ponieważ może to przynieść (i zazwyczaj tak właśnie jest) same odwrotne, czyli niekorzystne efekty.
Należałoby zatem dodać, że najbardziej skuteczną formą edukacji własnych dzieci jest nauka przez zabawę, ponieważ można by ją przeprowadzić w tego typu sposób, że dziecko nie tylko będzie nie w pełni świadome faktu zdobywania wiedzy, lecz też zadowolone z postaci tego typu właśnie edukacji.
Read More
2 maj -

Chcesz wypłynąć na pozytywny rozwój własnego dziecka? Podaruj mu zabawki edukacyjne.

W ostatnim czasie ogromnie wiele mówi się na temat roli zabawek edukacyjnych. Są one bowiem niejednokrotnie uznawane za najlepsze źródło nauki dla małych dzieci, których umiejętności poznawcze są jeszcze w mocnym stopniu ograniczone. W dniu dzisiejszym w sklepach zabawkowych możemy bowiem odnaleźć niewątpliwie niezmiernie wiele propozycji, niemniej jednak nie wszystkie z nich są godne uwagi.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa