2 Maj -

Chcesz wypłynąć na pozytywny rozwój własnego dziecka? Podaruj mu zabawki edukacyjne.

W ostatnim czasie ogromnie wiele mówi się na temat roli zabawek edukacyjnych. Są one bowiem niejednokrotnie uznawane za najlepsze źródło nauki dla małych dzieci, których umiejętności poznawcze są jeszcze w mocnym stopniu ograniczone. W dniu dzisiejszym w sklepach zabawkowych możemy bowiem odnaleźć niewątpliwie niezmiernie wiele propozycji, niemniej jednak nie wszystkie z nich są godne uwagi.
Read More
7 Lut -

W jaki sposób powinna wyglądać skuteczna nauka przez zabawę oraz dlaczego warto ją stosować?

Chyba wszyscy rodzice wiedzą, że małe dzieci są czasami przekorne i bardzo lubią używać zwrotu „nie bo nie”. Najbardziej niekorzystnym krokiem okazuje się być wtedy przymuszanie ich za wszelką cenę do czegokolwiek, ponieważ może to dać (i zazwyczaj tak właśnie się dzieje) same przeciwne, czyli niepożądane skutki.
Warto zatem wspomnieć, że najskuteczniejszą metodą nauki własnych potomków jest nauka przez zabawę, ponieważ można by ją przeprowadzić w taki sposób, że potomstwo nie tylko będzie nie do końca świadome faktu nabywania wiedzy, lecz też szczęśliwe z postaci takiej właśnie nauki.
Read More
24 Lis -

Czy pewna przyjemność niemowlaka jest droga?

Posiadanie dziecka to bez wątpienia niesłychanie duża odpowiedzialność. Jako młodzi rodzice w szeregu przypadków pragniemy zapewnić mu najlepsze warunki wzrostu, dlatego też koniecznie musimy zaopatrzyć się jedynie w najlepszej jakości produkty. Bezpieczeństwo w trakcie zabaw to z pewnością priorytet, który koniecznie musi zostać przez nas osiągnięty. Praktyka pokazuje nam, że niestety w szeregu przypadków nie posiadamy odpowiedniej wiedzy na temat tego, w jaki sposób dokonać tego bardzo wzniosłego założenia.
Read More