10 maj -

Jak skutecznie wyleczyć wady oraz choroby naszego wzroku? Nowoczesne zabiegi, które oferują nam specjaliści od okulistyki

W obecnych czasach, kiedy coraz więcej godzin spędzamy przed komputerem lub telewizorem, niezwykle łatwo o wady wzroku. Czasami jednak nie są one spowodowane trybem życia, a jedynie genetycznymi skłonnościami. W każdej sytuacji konieczne jest jednak skuteczne leczenie, które pozwala nam zminimalizować dyskomfort, który wynika z gorszego widzenia.
Read More
22 sty -

Na czym polega praca ortodonty?

Ortodonta na pewno nie jest rozdawcą albo sprzedawcą aparatów ortodontycznych. Jest doktorem.
Ortodonta to nie jedynie prostowanie zębów. Trzeba spostrzec, iż to z czym przeważnie kojarzymy ortodontę, zatem z poprawianiem krzywo rosnących ząbków, to wyłącznie mały ułamek spraw, jakie znajdują się w zainteresowań ortodonty.
Read More
31 maj -

Zwyrodnienie stawów – jak zapobiegać i leczyć tą niewygodną dolegliwość?

Przypadłość kliniczna nazywana też zwyrodnieniem stawów to niezwykle nieprzyjemna i znacząco minimalizuje funkcję ruchową chorego. Z tego powodu zapewne osoba cierpiąca na to schorzenie uzyskuje orzeczenie o inwalidztwie.
Zaburzenie degeneracji oraz syntezy chrząstki stawowej może mieć przyczyny biologiczne i pochodzenia mechanicznego. Według statystyk, w naszym kraju choruje na ową przypadłość ok. 2 miliony* osób.Choroba dotyczy przeważnie stawów kręgosłupa, biodrowego oraz kolanowych.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa