22 sty -

Na czym polega praca ortodonty?

Ortodonta na pewno nie jest rozdawcą albo sprzedawcą aparatów ortodontycznych. Jest doktorem.
Ortodonta to nie jedynie prostowanie zębów. Trzeba spostrzec, iż to z czym przeważnie kojarzymy ortodontę, zatem z poprawianiem krzywo rosnących ząbków, to wyłącznie mały ułamek spraw, jakie znajdują się w zainteresowań ortodonty.
Read More
13 sty -

Rozjaśnianie zębów w Wałbrzychu.

Każdy z nas marzy o równych, pięknych białych zębach. Niestety, nie każdemu jest to dane. Każdy indywidualnie musi zadbać o ładne uzębienie przez codzienne dbanie o higienę jamy ustnej i systematyczne odwiedziny u dentysty. W dzisiejszych czasach, kiedy możności stomatologiczne zdają się nie mieć końca, wybielanie zębów Wałbrzych, czy usuwanie przebarwień nie jest niczym wyjątkowym.
Read More
13 wrz -

Ortodonta, dentysta – inaczej jak dbać o zęby w Warszawie.

Uzębienie to wizytówka człowieka. Dla jednych mniej, dla pozostałych bardziej ważkie jest dbanie o nie. Jedno jest pewne, w dzisiejszych czasach zwraca się specjalną uwagę na to jak wyglądamy. Czy to nietuzinkowy sposób ubrania czy również fryzura wyglądająca świetnie, na miarę tych z czerwonego dywanu. Mimo tego jak wyglądamy fizycznie, przy niezadbanych zębach uśmiechając się tracimy na wartości. Dlatego powinno się o nie zadbać.
Read More

Tematyka

Nowe

Archiwa